Etika/Hit- és erkölcstan váltás
5563
post-template-default,single,single-post,postid-5563,single-format-standard,bridge-core-2.7.6,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Etika/Hit- és erkölcstan váltás

A 20/2012. (VIII.31.) Emmi rendeletben foglaltak alapján

„(7) Ha a szülő a következő tanévre vonatkozóan az etika vagy a hit- és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választását módosítani kívánja, az erre vonatkozó szándékát minden tanév május 20-áig írásban közli az igazgatóval és az érintett bevett egyház, illetve belső egyházi jogi személye képviselőjével. „.

Kérjük, amennyiben élni szeretnének a változtatás lehetőségével, úgy a következő található dokumentumot kitöltve adják le iskolánkban! hit_és_erkölcstan2022

Iskolánkban az alábbi leehetőségek állnak rendelkezésre:

  • Etika
  • Református hittan
  • Katolikus hittan
  • Pünkösdi Egyház által szervezett hittan (Paulus)
  • Hit Gyülekezete által szervezett hittan