Tanszergyűjtés - Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola
4302
post-template-default,single,single-post,postid-4302,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,page-template-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Tanszergyűjtés

Kedves Szülők! Iskolánk csatlakozni szeretne egy gyűjtéshez.

A tiszaeszlári általános iskola tanulói részére gyűjtünk tanszereket, tornafelszerelést. Kérjük amennyiben lehetőségük van rá, úgy támogassák a gyerekeket gyermekük kinőtt, de még jó állapotú tornafelszerelésével, megunt taneszközeivel!
Az ezen a rendkívül hátrányos helyzetű településen tanuló gyerekeknek a következő eszközökre, ruhaneműkre van szüksége:
    • Bármilyen mennyiségben fekete és színes ceruza, festék, ecset, rajzpapír, 1–8 osztályig füzet, tolltartó
  • Iskolatáska
  • Tornafelszerelés: jó állapotú vagy új tornacipőket 32–44-es méretben, fiúknak tornához alkalmas tornatrikókat, pólókat, mezeket, tornanadrágokat. Lányoknak pólókat, leggingseket („testnadrágokat”). Mindkét nem számára nedvszívó (lehetőleg nem fehér) zoknikat. A méret 120-as és felnőtt XL -es között változik.
A támogatások leadhatóak augusztus 21-éiig iskolánk Gárdonyi utcai épületében. Köszönjük!