Német cserediák fogadó családokat keresünk
4432
post-template-default,single,single-post,postid-4432,single-format-standard,bridge-core-2.7.6,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Német cserediák fogadó családokat keresünk

Iskolánk német cserediák kapcsolata harmincéves múltra tekint vissza. Idén a német diákok

November 24-én érkeznek Alsbachból és November 29-én utaznak vissza. Diákjaink 2020.04.24-2020.04.29 utazhatnak Németországba. A jelentkezők száma várakozásunktól eltérően alakult, ezért várjuk még a magyar diákok érdeklődését. A jelentkezési határidőt meghosszabbítottuk hétfőig, azaz 2019.11.04- ig. A nyolcadikos évfolyamot kizárhatjuk ebből a körből, hiszen nekik a felvételire kell összpontosítaniuk. A német diákok korosztálya megfelel az ötödik, illetve a hatodik évfolyaméval.
 
Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Bilibók Csaba
bilcxaba@gmail.com
06203731872