Alapítványi bál - Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola
4546
post-template-default,single,single-post,postid-4546,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,page-template-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Alapítványi bál

2020.02.15-én, szombaton kerül megrendezésre hagyományos Alapítványi Bálunk, melyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kedves szülőt, nagyszülőt! Az este során műsorral, vacsorával és zenével várjuk vendégeinket. A vendégek a belépőjegy vásárlásán túl tombolaszelvény vásárlásával is támogathatják iskolánk alapítványát. Kérjük, amennyiben akár magánszemélyként, akár cég nevében lehetőségük van tombolatárgyat felajánlani, úgy vegyék fel gyermekük osztályfőnökével, vagy az iskola vezetőségével a kapcsolatot. Támogatóink nevét/logóját iskolánk honlapján, Facebook oldalán az előző évihez hasonlóan feltüntetjük!

Támogatásukat köszönjük!

 

Támogatóink:

–  Akcio-shop.hu autófelszerelés és üléshuzat mintabolt

– Harich Jóga

– Festékbolt (Diósd)

– Új Ház Centrum

– Utasellátó

– MiDió – Egy lap, nem csak diósdiaknak (midio.hu)

– Görög Csemege (Diósd, Sashelyi út)

-Gigahamburger (Diósd, Balatoni út)