Alapítványi Bál - Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola
4583
post-template-default,single,single-post,postid-4583,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,page-template-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Alapítványi Bál

2020.02.15-én, szombaton kerül megrendezésre hagyományos Alapítványi Bálunk, melyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kedves szülőt, nagyszülőt! Az este során műsorral, vacsorával és zenével várjuk vendégeinket. A vendégek a belépőjegy vásárlásán túl tombolaszelvény vásárlásával is támogathatják iskolánk alapítványát. Kérjük, amennyiben akár magánszemélyként, akár cég nevében lehetőségük van tombolatárgyat felajánlani, úgy vegyék fel gyermekük osztályfőnökével, vagy az iskola vezetőségével a kapcsolatot. Támogatóink nevét/logóját iskolánk honlapján, Facebook oldalán az előző évihez hasonlóan feltüntetjük!

További részletek: Szülői_tájékoztató2020_bál

Támogatásukat köszönjük!

 

Támogatóink:

 • Akcio-shop.hu autófelszerelés és üléshuzat mintabolt
 • Harich Jóga
 • Festékbolt (Diósd)
 •  Új Ház Centrum
 • Utasellátó
 • MiDió – Egy lap, nem csak diósdiaknak (midio.hu)
 • Görög Csemege (Diósd, Sashelyi út)
 • Gigahamburger (Diósd, Balatoni út)
 • Szilvi Fodrászat
 • Naturo Kork
 • Faház ABC
 • Walter Group Kft
 • Szuzy Sütiháza
 • Tóth Rita
 • Diósdi Épker
 • Szent Gellért Gyógyszertár
 • Lac-co
 • Fenyves étterem
 • Johnny’s bisztró
 • Kecskevilág
 • Kiskifli (Pékség)
 • Decathlon
 • Szerencsesarok
 • Real Print Studio Kft
 • Real Press Studio Kft
 • Simonpuszta Nemzeti Lovas és Hagyományőrző Egyesület
 • After School
 • Szekér szerszám
 • Danubius Hotel
 • Levendula Szépségszalon
 • Best Kitchen
 • Suszteráj (Bartók Béla út, Boleraddszki Zsolt)
 • Gyorsszervíz (Interspar, Lipták Roland)
 • Beauty Stúdió Diósd
 • Pro Civitate, a városért egyesület
 • Nasca sportruházat
 • Team Bike, Diósdi Bringapark
 • Diósdi falusi zöldséges, Diósd, Jókai tér 6.
 • Delle Design Kft, Törökbálint