Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola | Beiratkozás a 2020/21. tanévre (Új információkkal)
4733
post-template-default,single,single-post,postid-4733,single-format-standard,qode-news-1.0.5,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Beiratkozás a 2020/21. tanévre (Új információkkal)

Iskolánkba a beiratkozás időszaka 2020.04.28. 0 órától 2020.05.15. 24 óráig tart. Iskolánkról bővebb tájékoztatót itt olvashat: Új szülői tájékoztató 2020

Az elektronikus beiratkozáshoz segítség itt érhető el.

Azoknak, akiknek nincs lehetőségük az elektronikus beiratkozásra, 2020. 04.28-29. 8-16 óráig lehetőséget biztosítunk a személyes beiratkozásra a Diósd, Gárdonyi g. u. 14. alatti épületünk titkárságán. Amennyiben személyesen szeretné gyermekét beíratni, úgy kérjük ezt a szándékát a kiválasztott időpont mellett jelezze (a táblázatot nem kell külön menteni, a szerkesztett cellából való kilépéssel automatikusan elmenti a beírt adatot.) Kérjük csak üres cellába írjon! Köszönjük!

Időpont foglalása: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kS3S2MFzBQdbiPBELN1EmF1FzsWb32ngMuejWS3sBa4/edit?usp=sharing

Kötelezően kitöltendő az Etika/Hit- és erkölcstan tantárgy választásával kapcsolatos nyilatkozat: Etika, hit-és ekölcstan nyilatkozat

 

Amennyiben német nemzetiségi osztályba szeretnék gyermeküket beíratni, úgy kérjük az alábbi nyilatkozat kitöltését és visszajuttatását (Krétán keresztül is van csatolásra lehetőség): nemzetiseg2014 nyilatkozat