Jelentkezés az emelt óraszámú oktatásra (4. évfolyamos gyermekek részére)
4788
post-template-default,single,single-post,postid-4788,single-format-standard,bridge-core-2.7.6,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Jelentkezés az emelt óraszámú oktatásra (4. évfolyamos gyermekek részére)

Előzetes terveinknek megfelelően iskolánk 5. évfolyamos (nem nemzetiségi nyelvet tanuló osztályainkba járó) tanulóink részére emelt óraszámú oktatást szerveztünk matematika és angol nyelv tárgyakból. Az iskolánkban tanuló gyermekek szülei részére a Kréta rendszeren keresztül küldtünk jelentkezési lapot (gondviselői hozzáféréssel, webes felületen történő bejelentkezéssel a következő oldalon:  https://klik032354001.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login).

Azon tanulók, akik jelenleg nem iskolánk tanuló az alábbi jelentkezési lap kitöltésével és iskolánkba való visszajuttatásával (az eotvos.diosd@gmail.com címre, vagy személyesen a Gárdonyi G. u. 14. alatti épületünk titkárságára) tudnak jelentkezni az emelt óraszámú képzésekre: Jelentkezési lap emelt szintű oktatásra 2020.