Német diákok érkeztek iskolánkba - Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola
3216
post-template-default,single,single-post,postid-3216,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,page-template-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Német diákok érkeztek iskolánkba

Tegnap este Diósd városának németországi testvértelepüléséről, Alsbach-ból 18 gyermek érkezett 2 kísérővel, hogy 8 napon keresztül diósdi családok vendégszeretetét élvezzék, s ismerkedjenek országunkkal, kultúránkkal. Az itt töltött napokban érdekes programokat szerveztek nekik kollégáink, amelyek közül többre is elkísérik a őket diósdi vendéglátóik is, lehetőséget adva a gyerekeinknek arra, hogy az iskolapadban a németórákon tanultakat valós élethelyzetekben gyakorolják. A hétvégét minden Németországból érkezett gyermek a vendéglátó családdal tölti. A vendéglátó családok gyermekei 2015. tavaszán viszonozzák a látogatást.