Sakkverseny - Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola
3789
post-template-default,single,single-post,postid-3789,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,page-template-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Sakkverseny

Az Erasmus+ keretében 2 másik  mellett iskolánk részt vesz  „A Sakk szerepe tanulmányaink során. Hatásai az iskolai életünkben.” projektben, amely projekt első találkozóját iskolánk szervezi Bilibók Csaba vezetésével. A projekttalálkozó egyik programja egy nagyszabású sakkverseny lesz, melyről részleteket ide kattintva olvashatnak.