Iskolánk kórusa a Kárpát-Haza Labdarúgótorna megnyitóján - Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola
3796
post-template-default,single,single-post,postid-3796,single-format-standard,bridge-core-3.1.3,qode-news-3.0.2,tribe-no-js,page-template-bridge,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-26.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Iskolánk kórusa a Kárpát-Haza Labdarúgótorna megnyitóján

2018. december 8-án iskolánk kórusa énekelte az Ismerős Arcok zenekar Nélküled című dalát a Kárpát-Haza Labdarúgótorna megnyitóján Arnold Eszter vezényletével, Balogh Beáta tanárnő és az Ismerős Arcok zenekar billentyűs zenészének, Leczó Szilveszternek (Lecsó)  közreműködésével. A dal meghallgatható itt.