Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi és Alapfokú Művészeti Iskola | Iskolánk kórusa a Kárpát-Haza Labdarúgótorna megnyitóján
3796
post-template-default,single,single-post,postid-3796,single-format-standard,qode-news-1.0.5,tribe-no-js,tribe-bar-is-disabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Iskolánk kórusa a Kárpát-Haza Labdarúgótorna megnyitóján

2018. december 8-án iskolánk kórusa énekelte az Ismerős Arcok zenekar Nélküled című dalát a Kárpát-Haza Labdarúgótorna megnyitóján Arnold Eszter vezényletével, Balogh Beáta tanárnő és az Ismerős Arcok zenekar billentyűs zenészének, Leczó Szilveszternek (Lecsó)  közreműködésével. A dal meghallgatható itt.